Çarşamba , 23 Nisan 2014

Gölbaşı Bosch Servisi

gölbaşı bosch

Gölbaşı bosch servis 7/24 hizmet ayrıcalığıyla kapınızda. Gölbaşı bosch kombi, klima ve beyaz eşya teknik servis adres bilgileri. Aynı gün üstelik yerinde tamir hizmeti kapsamında nakit ödemelerde %10 indirim farkı. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi bakım, onarım ve tamiratı. Kombi, klima bakım paketleri ve yedek parça değişimleri hesaplı servis. Devamını Oku »

Buzdolabı görme kaybına neden oluyor!

buzdolabı körlüğü

Özellikle çocuklarda ve erkeklerde buzdolabı kapağının açılması ile birlikte evin annesine yöneltilen ilk bir kaç sorudan biri canım süt nerede? Anne meyve suyu nerede? Annenin cevabı kör müsünüz? Üst soldan ikinci rafta olabiliyor. Böyle bir durumda buzdolabının geçici görme kaybına veya algı kaybına neden olduğu düşünülsede aslında buzdolabının yerleşim planıyla anne dışında kimsenin ilgilenmediği ev halkının sadece birer tüketici olduğu ... Devamını Oku »

Aydos Bosch Servisi

aydos bosch

Aydos bosch servis 7/24 hizmet ayrıcalığıyla kapınızda. Kartal aydos mahallesi bosch kombi, klima ve beyaz eşya teknik servis adres bilgileri. Aydos bosch buzdolabı tamir teknik servisi 7/24 durmaksızın hizmet. Devamını Oku »

Yakacık Bosch Servisi

yakacık bosch servis harita

Yakacık bosch servisi beyaz eşya teknik servisi iletişim ve adres bilgileri. Kartal yakacık mahallesi bosch kombi klima teknik özel bosch servis hizmetleri. Bir yıl garanti, kredi kartla ödeme imkanı. Servis noktalarında bulunan kartal yakacık mahallesine direkt ulaşım. Hafta arası hafta sonu kesintisiz bakım, onarım ve servis çözümleri ile aynı gün beklemeden servis. Devamını Oku »

Dragos Bosch Servisi

dragos bosch servis

Dragos bosch servisi beyaz eşya teknik servisi iletişim ve adres bilgileri. Dragos bosch kombi klima teknik özel bosch servis hizmetleri. Bir yıl garanti, kredi kartla ödeme imkanı. Servis noktalarında bulunan kartal dragos mahallesine direkt ulaşım. Hafta arası hafta sonu kesintisiz bakım, onarım ve servis çözümleri ile aynı gün beklemeden servis. Devamını Oku »