Bosch Servisi | Bosch teknik servis | istanbul bosch servisi
Bosch Destek Hattı: 444 2 059

Bosch Servisi

Bosch ürün yelpazesi güvenilirlik, dayanıklılık ve teknoloji alanında yenilikçi özellikleri sayesinde kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Bosch Markası yaratılan farklılıkların sonucu tüketici memnuniyetinin ortak paydası olan satış sonrası servis hizmetleri ile tüketicilerinin yanında olmaya devam etmektedir. İstanbul Merkez Bosch Servisi eğitimli personel, 50 servis aracı sayesinde müşterilerine 444 2 059 çağrı merkezi telefonu ile hız, ekonomik fiyatlı ve yüksek standartlarda ayrıcalıklı bosch servis hizmeti sunar.
Bakım, onarım ve montaj ihtiyaçlarınızda paranızın tam karşılığı merkez bosch servisinde.. Anadolu yakası, avrupa yakası ve tüm istanbul'un ekonomik bosch beyaz eşya servisi....
bosch servisi müşteri hizmetleri
Bosch servis ödemeler Beyaz eşyalarınıza ait bakım, onarım, yedek parça değişimi ve bosch servisi işçilik ücretlerinin tamamını her hangi bir bankaya ait kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Bosch servisimiz garanti bankası mobil pos sistemini kullanmaktadır. Mobil pos cihazı ile gerçekleştirilen kredi kartı tahsilatları hakkında detaylı bilgileri müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakasında Hızımızla Fark Atıyoruz!

Anadolu yakasında bosch servislerimiz en uzak mesafeye sadece bir saat içinde ulaşacak şekilde konumlandırılmış olarak hazırdır. Kadıköy ilçesine ulaşmamız sadece 5 dakika, üsküdar ilçesi için 15 dakikadır. Bosch servislerimizin en uzun sürede ulaşabildiği istanbul ilçeler şile ve tuzla olarak adlandırabiliriz. Şile ve tuzla için ulaşım süremiz yaklaşık olarak bir saattir!
Beyaz Eşya Teknik Servisi bosch beyaz eşya servisi İstanbul'un tüm bosch servis hizmetleri ihtiyacını hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılamaktayız. Beyaz eşya bakım ve onarım servisimize ulaşabilir, beyaz eşyalarınınızın onarım ve bakım işlemini yaptırabilirsiniz.
Kombi Servisi İstanbul bosch kombi servisi En çok ihtiyacınız olduğu anda kombi arıza nedeniyle sorun çıkarıyorsa dert etmeyin! Kombi arızalarında deneyimli personellerimizle İstanbul genelinde aynı günde bosch kombi bakım ve onarım çözümleri üretiyoruz.
Klima Servisi Bosch Klima Servis İstanbul'un her noktasında yaz kış demeden serinleme veya ısınma ihtiyaçlarınızın kesintisiz sürdürülebilmesi için çalışıyoruz. Klima arıza, klima bakım konusunda 7 gün 24 saat Bosch klima servis desteği sağlıyoruz.
Ankastre Servisi bosch ankastre servisi Ankstre grubunun evinizin en estetik ve değerli eşyaları olduğunun farkındayız. Ankastre ürünlerinizi profesyonel bir şekilde ve görünümleri bozulmadan tamir etmeye özen gösteriyoruz..

Adres Bilgileri

Acıbadem Mahallesi, ismail hakkı bey sokak Kadıköy İstanbul Turkey
Pk 34660
Telefon: 444-2059
Gsm: (0532) 591-0286
Website: http://merkezboschservisi.com
Email: destek@merkezboschservisi.com

Bosch Haberler