Bosch Servis kapında
Bosch Servis Destek Telefonu 444 2 059

Bosch Servis

Çağrı Merkezi İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası Merkezli olup Bosch marka cihazlarınıza tamir bakım hizmeti sunmaktadır. Kısa sürede beklemeden garantili servis için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kombi, klima ve elektrikli ev aletleri tamirinde Bosch Servis Merkezi 444 2059 çözüm ortağınız!
İstanbul bosch servis hizmetleri ihtiyacını hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılamaktayız. Beyaz eşya bakım ve onarım servisimize ulaşabilir, beyaz eşyalarınınızın onarım ve bakım işlemini yaptırabilirsiniz.
En çok ihtiyacınız olduğu anda kombi arıza nedeniyle sorun çıkarıyorsa dert etmeyin! Kombi arızalarında deneyimli personellerimizle İstanbul genelinde aynı günde bosch kombi bakım ve onarım çözümleri üretiyoruz.
Ankstre grubunun evinizin en estetik ve değerli eşyaları olduğunun farkındayız. Ankastre ürünlerinizi profesyonel bir şekilde ve görünümleri bozulmadan tamir etmeye özen gösteriyoruz..
İstanbul'un her noktasında yaz kış demeden serinleme veya ısınma ihtiyaçlarınızın kesintisiz sürdürülebilmesi için çalışıyoruz. Klima arıza, klima bakım konusunda 7 gün 24 saat Bosch klima servis desteği sağlıyoruz.

Bosch Servis Telefonu

Acıbadem Mahallesi, ismail hakkı bey sokak Kadıköy İstanbul Turkey
Pk 34660
Telefon: 444-2059
Gsm: (0532) 591-0286
Website: http://merkezboschservisi.com
Email: destek@merkezboschservisi.com

Bosch Haberler