Perşembe , 31 Temmuz 2014

Turbo Soğutmalı Klima Farkı

Turbo soğutmalı klima

Turbo soğutmalı klima sayesinde ani şekilde serinleyebilir oda ve işyerinizin sıcaklığını istediğiniz seviyeye hızlı olarak getirebilirsiniz. İhtiyaç olduğu anda serinlemenin en hızlı yolu turbo klima sistemlerini sizin için araştırdık. Özel fan sayesinde soğuk havayı süper denebilecek süratle gürültü yapmadan minimum sesle üfleyerek sessiz çalışan duvar tipi split klimalar kısa zamanda konforlu serinleme sağlıyorlar. Bu kadar hızlı şekilde soğumanın buzlanmaya neden ... Devamını Oku »

Müşteri memnuniyeti hedefi

müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti hedefine ulaşmak müşteri geri bildirimlerinin artık farklı şekilde gerçekleştiğini anlamakla başlar. Bilgi teknolojilerinin akış hızı insanlar arasındaki iletişimin her alanda yayılmasını sağlarken hızla ivme kazanan kültürel değişim tüketicilerin düşünce ve davranışlarını kökten değiştirmiştir. Farklılaşarak değişen dünyada özellikle servis alanında faaliyette bulunan yetkili olsun yada olmasın beyaz eşyasını tamir ettirmek amacıyla evlerine servis çağıran müşterilerin geri bildirimlerinin değişmesine neden ... Devamını Oku »

Klima arızaları keyfinizi kaçırmasın!

klima arızaları

Klima arızaları yaz sıcaklarının en büyük problemidir fakat yazılanlara kulak verirseniz servis çağırmak zorunda kalmayabilirsiniz. Klima arızaları keyfinizi kaçırmasın. Klima yeterince soğutmuyor Klimanızı kışın ısınmak amaçlı kullanıyorsanız sıcaklık ayarını kontrol ederek serinletici dereceye getirip getirmediğinize emin olunuz. Temiz hava girişi tıkanmış olabilir mi? Hava filtresini söküp temizleyip tekrar deneyebilirsiniz. Çalıştığı ortamda hava sirkülasyonu olup olmadığını kontrol ediniz klimaların yeteri kadar ... Devamını Oku »

Bağlarbaşı bosch buzdolabı servis

Bağlarbaşı bosch buzdolabı servis

Bağlarbaşı bosch buzdolabı servisi buzdolabı arızalarında aynı günde tamir ve ekonomik servis çözümleriyle hizmetinizdedir. Buzdolabı tamir, buzdolabı tamircisi ihtiyaçlarınızda bosch markalı garanti süresi sona ermiş beyaz eşyalarınıza bir yıl garantili onarım yapılmaktadır. Devamını Oku »

Bağlarbaşı bosch klima servisi

baglarbasi-bosch-klima-servis

Bağlarbaşı bosch klima servisi serinlemeye kaldığınız yerden devam etmeniz için maltepe’de bağlarbaşı’nda 7/24 hizmetinizdedir. Klimanız yeterince soğutmama, su sızdırması, sesli çalışma veya zaman ayarı mı bozuldu telaşlanmanıza gerek yok! Bosch kombi servisi bağlarbaşı sadece bir telefonla kapınızda. Devamını Oku »