Cuma , 25 Nisan 2014

En kaliteli buzdolabı markası nedir?

Buzdolabı markaları arasından en kalitelisini seçmek ürüne hangi açıdan baktığınız önemlidir. Sadece marka bilinilirliğine dayanarak buzdolabı satın almak sizi yanıltabilir çünkü buzdolabının markasından çok işlevselliği ve kapasitesi önemlidir. Ayrıca arıza yapması durumunda üretici firmanın sizinle ne kadar ilgilenerek sorunu nasıl çözüme ulaştırdığına bakılmalıdır. Günümüzde insanlar satın aldıkları ürünlerin bakım ve onarım masraflarından çok vakit kaybedip sinirlerinin yıpranmasından şikayet etmektedir. İnternet ... Devamını Oku »

Ahmediye Bosch Servisi

Ahmediye bosch

Ahmediye bosch servisi 7/24 sorunsuz teknik servis. Bosch kombi, klima ve beyaz eşya teknik servisi adres, iletişim bilgileri. Periyodik kombi bakımında aynı gün çözümler. Kombi yedek parça, tamir hizmetlerinde bir yıl sınırsız garanti. Kredi kartı geçerli olup nakit ödemelerde %10 indirim sizi bekliyor. Devamını Oku »

Bosch Elektrik Süpürgesi Toz Torbası

bosch elektrik süpürge

Bosch ve Siemens elektrik süpürgesi için Megafilt®SuperTEX Toz Torbası satışı yapmaktayız. Özel bosch üretici onay garantili ve tamamen orijinal bosch elektrik süpürgesi toz torbası satın almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bosch Megafilt®SuperTEX Toz Torbası bosch elektrik süpürgelerinde kullanıldığı gibi aynı zamanda siemens elektrik süpürgeleri için kullanılabilir. Orijinal bir toz torbası ile yan sanayi toz torbasını nasıl ayırt edebilirsiniz? Orijinal toz ... Devamını Oku »

Gölbaşı Bosch Servisi

gölbaşı bosch

Gölbaşı bosch servis 7/24 hizmet ayrıcalığıyla kapınızda. Gölbaşı bosch kombi, klima ve beyaz eşya teknik servis adres bilgileri. Aynı gün üstelik yerinde tamir hizmeti kapsamında nakit ödemelerde %10 indirim farkı. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi bakım, onarım ve tamiratı. Kombi, klima bakım paketleri ve yedek parça değişimleri hesaplı servis. Devamını Oku »

Buzdolabı görme kaybına neden oluyor!

buzdolabı körlüğü

Özellikle çocuklarda ve erkeklerde buzdolabı kapağının açılması ile birlikte evin annesine yöneltilen ilk bir kaç sorudan biri canım süt nerede? Anne meyve suyu nerede? Annenin cevabı kör müsünüz? Üst soldan ikinci rafta olabiliyor. Böyle bir durumda buzdolabının geçici görme kaybına veya algı kaybına neden olduğu düşünülsede aslında buzdolabının yerleşim planıyla anne dışında kimsenin ilgilenmediği ev halkının sadece birer tüketici olduğu ... Devamını Oku »