Pazartesi , 25 Mayıs 2015

Bosch Servis

Bosch Servis Çağrı Merkezimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası Merkezli olup Bosch marka cihazlarınıza tamir bakım hizmeti sunmaktadır. Kısa sürede beklemeden garantili servis için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kombi, klima ve elektrikli ev aletleri tamirinde Bosch Servis Merkezi 444 2059 çözüm ortağınız!

 

Bosch Servis ÖdemeleriBosch Yedek parça, işçilik ve tüm servis faturalarınızı kapıda ödeme sistemimiz sayesinde Tüm Bankalara ait Kredi kartlarınızla tek ödemede herhangi ek bir komisyon adı altında masraf farkı olmadan ödeyebilirsiniz.

45 Dakikada Bosch Servisİstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda mükemmel servis zamanı (ortalama 45 dakika) ile minimum bekleme süresi ve istediğiniz saate çağrı merkezi randevu alabilme ayrıcalığı sayesinde evde beklemeye son!

Bosch Servis GarantisiBakım, onarım ve satış hizmetleri sonrası cihaz kullanım desteğimizle 7/24 yanınızdayız. Firmamız tarafından onarımı yapılan; Kombi, Klima ve Beyaz Eşyalarınız Bir Yıl Bosch servis Çağrı merkezi garantisi altındadır.