Cuma , 18 Nisan 2014

Ticaret Kanunu ve Yetkili servis farkı!

yetkili-servis-TTK

Ticaret kanunu gereğince her kurum yada kuruluş, özel bakım ve onarım faaliyetlerini yasal olarak yürütebilmektedir. Bosch servisi denince ilk akla gelen, bosch servisinin özel bosch servisi olarak bakım ve onarım işlerini yürüttüğü gerçeğidir. Bosch Yetkili servisi ise üretici tarafından yetkilendirilmiş, sanayi bakanlığı tarafından bosch servisi hizmet yeterlilik belgesine sahip kurum yada kuruluşlardır. Bosch yetkili servisi, yetki belgeli kuruluşlar ve Bosch ... Devamını Oku »

Bosch Türkiye’den Yetkisiz Servislere İhtar!

BOSCH-UYARI

Robert Bosch Gmbh haksız şekilde logolarını siber uzayda kullanan ve en önemlisi yetkili teknik servis gibi görünmelerine neden olan görsel ve içerikleri kaldırmaları için noter kanalı ile uyarı mahiyetinde bir ihtarname gönderdi. Google arama motorunda malum anahtar kelimelerde avantajlı konumda bulunan fakat Bosch markası ile hiçbir alakası olmayan; özel bakım, onarım ve tamir hizmeti sağlayan bosch beyaz eşya servis siteleri ... Devamını Oku »

Bosch Maxx Çamaşır Makinesi Amortisör Arızası

çamaşır makinası amortisör arızası

Bora ÖZKAN : 05/03/2011 00:57 Konu: Bosch Maxx Çamaşır Makinesi Arıza Mesaj: Evimin tüm beyaz eşyası bosch! Ancak çamaşır makinem 6 yıllık Bosch Maxx WFO 2261 modeli. Makine sıkmaya geçtiğinde kazanı makinenin içinden yan duvarlarına vuruyor ve yan sacların gümbür gümbür vurulduğunu dışarı doğru darbenin etkisiyle çıkıp girdiğini görüyoruz. Bunu neden yapar? Ortalama tamir masrafı nedir ? Konu:Bosch Maxx Çamaşır ... Devamını Oku »

Bosch Bulaşık Makinesi Anahtar Arızası

bulasik-makina-anahtar-ariza

Semih Ertuğrul : 13/02/2011 23:47 Konu : Bosch bulaşık makinesi açma kapama anahtar arızası Mesaj : Sayın ilgili, bulaşık makinam, 7 programlı bosh 712 S ÖN PANELDE AÇMA KAPAMA ANAHTARI GÖREV YAPMIYOR. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla. Bosch Bulaşık Makinesi sorunuzun cevabı (Açma-Kapama Arızası) Büyük bir ihtimalle bosch bulaşık makinenizin açma kapama şalterinde arıza söz konusudur. 444 6 333 ... Devamını Oku »

Bosch Buzdolabı Buz Eritme Sonrası Su tahliye Sorunu

buz eritme sorunu buzdolabı

Buzdolabı derin dondurucu bölümü fazla buzlandı ve alt tarafıda sogutmuyor mu? Buz eritme sonrası su tahliye olmuyorsa ne yapmalısınız? Soğutma işleminin buzlanma nedeniyle gerçekleşmemesi yiyeceklerin bozulma tehlikesini ortaya çıkarmaktadır. Bosch buzdolabınızda derin dondurucunun buzlanıp alt bölümün gıdaları soğutma işlemini yapmaması durumunda buz eritme çözümü genelde etkilidir. Çözülen buzların suyunun gitmemesi sorununun tek sebebi; buzdolabınızın su tahliye kanallarının tıkalı olmasından kaynaklanan ... Devamını Oku »