Bosch Servis Kapında
Bosch Servis Destek Telefonu 444 42 09

Bosch Bulaşık Makinesi Termostat Arızası

Bosch Bulaşık makinesi termostat arıza

Bosch Bulaşık Makinesi Termostat Arızası.. Bulaşıklarda deterjan kalıntısı mı var? Bardakların dibinde deterjan artığı bırakmaya mı başladı? Son zamanlarda su damlacıkları kalıyor ve bulaşıkları kurutmuyor! Bulaşıkları tekrar durulamak zorunda kalıyor musunuz?

Bardakların dibinde yoğun bir şekilde detarjan artığı kalmasının sebebi, bulaşık makinesinde bulunan termostat veya resistansların arızalı olduğunu göstermektedir. Bulaşık makinesinde bulunan su yeterince ısınmadığı için deterjanı çözmekte etkisiz kalmaktadır. Bosch bulaşık makinenizin termostat veya resistansları değişmesi ile birlikte sorun giderilebilir.

Bosch beyaz eşya servisi müşteri hizmetlerimizden bulaşık makinesi resistans ve termostat yedek parça değişim maliyetleri, servis ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilir dilerseniz servis çağırabilirsiniz. Bosch servisimizde resistans ve termostat değişimleri aynı gün içinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

1 Yorumlar
  1. Bulaşık makinam özellikle alt bölümde çatal kaşık ve tavalarda kısmında deterjan kalıntısı bırakıyor makina modeli FD7705

Yorum yaz

Call Now Button