Bosch Servis Kapında
Bosch Servis Destek Telefonu 444 42 09

Bosch Buzdolanın Arkasında Biriken Sular

Buzdolabı arkasında bir su birikintisi mi oluşuyor? Bosch Buzdolabınızın arkasında zaman zaman az miktarda su birikintisi görmenizi normal olarak karşılayabilirsiniz. Böyle bir durumda servis çağırmanıza gerek bulunmamaktadır. Bosch buzdolabınızın motor kısmında bulunan su haznesi bölümü zaman zaman taşarak az bir miktarda bir suyun buzdolabınızın arkasında ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Normal şartlarda bosch buzdolabında bulunan hazne içindeki atık su buharlaşarak kaybolduğu için çok sık yaşanmamaktadır. Bazı durumlarda hazne içinde bulunan su buharlaşmaz ve suyu bir miktar dışarıya taşırır! Bosch buzdolabınızın arkasında biriken su için endişe etmenize gerek yoktur. Ancak yinede zaman zaman buzdolabınızın arkasını kontrol ederek zeminde su varsa kuru bir bezle silmenizi tavsiye ederiz.

2 Yorumlar
  1. MERHABALAR. KDN NOFROST SERİSİ BOSCH BİR BUZDOLABIM VAR SORUNUMSA YİYECEKLER ÇOK ÇABUK KÜFLENİYOR. ESKİ BUZDOLABIMIZIN YERİNİ HİÇ TUTMUYOR DERECEYİ +2,+4VE ÜZERİ OLARAK DA AYARLAMAMA VE BÖYLE DENEMEMİZE RAĞMEN SORUN DÜZELMEDİ. ÖRNEĞİN KAŞARI POŞETE KOYMAMIZA RAĞMEN HEMEN KÜFLENDİRİYOR. AŞAĞIDAKİ SEBZELERDE KÜFLENİYOR. LÜTFEN BİR BU SORUN İÇİN NE YAPABİLİRİZ CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM…

  2. Arkadaki su haznesine Kurban Bayramindan sonra kan akmış ben dolabimi yeni aldim fakat kimse bana o kismin temizligiyle ilgili bilgi vermedi.1 haftadir evde ağır bir koku vardi dayanamayip teknik servisi cagirdik.Bana bu kismi temizleyin dedi ama su haznesi çıkmıyor temizlemek saatlerimi aldi ellerim parçalandı tam anlamiyla temizleyemedim.hala koku geliyor.Dolabi yeni aldığımızda neden bize su haznesinin yerini gostermediler neden temizlenmesi gerektiğini söylemediler anlamadim.Hata kimde saatlerdir ellerimi parcaladigimami uzuluyum gunlerdir bu kokuya maruz kaldik onami uzuluyum yoksa teknik servise verdigim 30 lirayami uzuluyum.

Yorum yaz

Call Now Button