Bosch Servis Kapında
Bosch Servis Destek Telefonu 444 42 09

Bosch Elektrikli Süpürge Toz Torbası

bosch elektrikli süpürge toz torbası

Bosch elektirikli süpürgelerde her model için farklı özelliklerde ve niteliklerde kullanılan toz torbası çeşitleri kullanılacak cihaz yapısına göre özel olarak tasarlanmıştır. Orijinal olmayan bosch elektrik süpürgesi torbaları, cihazınıza uygun gibi görünsede aslında durum hiç de öyle değil!

Orijinal olmayan toz torbalarının bosch elektrik süpürgesinde kullanılması halinde öncelikle yaptığınız temizlik işleminin boşa gittiğini hatırlatmamız gerekiyor. Orjinal olmayan toz torbası makinenin emiş gücü ile makinenin toz tornası haznesine giren tozların tekrar çıkarak zerrecikler halinde ortama yayılmasına neden olmaktadır. Ortama yayılan tozlar bosch elektirik süpürgesinin diğer önemli aksamlarına sirayet ederek, elektrik süpürgesinin kullanım ömrünü azaltabiliyor.

Bosch elektrik süpürgesinde orijinal olmayan torba kullanımı, süpürgenin çalışma esnasında çok fazla ısınmasına ve hava alamamasına neden olmaktadır. Bu durumda elektrik süpürgesinin elektrik sarfiyatı çok daha fazla artarak aile bütçenize ekstra masraf olarak yansımaktadır.

Elektrik Süpürge motorunu tozlardan uzak kalması,etkili bir ev temizliği ve bosch elektrik süpürgenizin kullanım ömrü ile direkt olarak alakalıdır.

Ayrıca bosch elektrik süpürgelerinde bazı modellerde,orijinal toz torbaları antialerjik özelliklerde üretilerek, bakteri üremesi veya barınmasının önüne geçilmiş oluyor!Yine bazı orijinal toz torbalarının yüksek bir oranda toz tutma ve tozu hapsetme özelliğine sahip olduğunu önemle hatırlatmak isteriz.. Orijinal olmayan bosch elektrik süpürgelerinde bu özellikler kesinlikle bulunmamaktadır.

Sağlığınız için, orijinal bosch elektrik süpürgesi toz torbalarını tercih etmenizi öneriyoruz.

Kullandığınız bosch elektrik süpürgesinin marka ve model bilgisini çağrı merkezimize ileterek, aynı gün içerisinde toz torbanıza beklemeden kavuşabilirsiniz. Dilerseniz ödemenizi kredi kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde hiç bir şekilde herhangi bir masraf yada ek ücret alınmamaktadır. Bosch elektrik süpürge toz torbaları siemens elektrik süpürgeleri ile aynı özelliklere sahip olduğu için siemens elektrik süpürgesi toz torbası ihtiyaçlarınız içinde geçerli olmak üzere, Bosch Megafilt®SuperTEX Toz torbası ihtiyaçlarınız için, merkez bosch servisini arayabilirsiniz.

Bosch Megafilt®SuperTEX Toz torbası Özellikleri;
Özel kilitlenebilen ve açılan kapak
Üç katlı özel malzeme sayesinde dayanıklılık ve sızdırmazlık
Polen ve toz tortullarına karşı üstün dayanıklılık
Antibakteriyel koruyucu hijyen özelliği

Yorum yaz

Call Now Button