Bosch Servis Kapında
Bosch Servis Destek Telefonu 444 42 09

Bosch Elektrik Süpürgesi Toz Torbası

bosch elektrik süpürge

Bosch ve Siemens elektrik süpürgesi için Megafilt®SuperTEX Toz Torbası satışı yapmaktayız. Özel bosch üretici onay garantili ve tamamen orijinal bosch elektrik süpürgesi toz torbası satın almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bosch Megafilt®SuperTEX Toz Torbası bosch elektrik süpürgelerinde kullanıldığı gibi aynı zamanda siemens elektrik süpürgeleri için kullanılabilir.

Orijinal bir toz torbası ile yan sanayi toz torbasını nasıl ayırt edebilirsiniz? Orijinal toz torbalarında kendiliğinden kitlenerek açılabilme özelliğine sahiptir. Yan sanayi toz torbaları daha ince bir malzemeden üretilmiş ve sadece tek katlı bir kumaş görünümündedir. Orijinal bosch toz torbası elle hissedilecek kadar bir dolgunluğa sahiptir. Genellikle orijinal olmayan bosch elektrik süpürgesi toz torbaları kolay bir şekilde haznesinden tozları sızdırmaktadır.

Bosch Megafilt®SuperTEX G tipi toz torbaları tozları haznesine hapsederek; polen, toz ve tortulların dışarıya çıkmasını önleyerek antibakteriyel koruyucu özelliğiyle hijyendir.

Özel kilit mekanizması
4 adet süpürge toz torbası

Yorum yaz

Call Now Button