Bosch Servis Kapında
Bosch Servis Destek Telefonu 444 42 09

Buzdolabı Restorasyonu

Buzdolap restorasyon

Bosch buzdolabı restorasyon işlemleriyle eskiyen yada yıllardır çalıştırılmayan buzdolabınızı restore ederek ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Beyaz eşya ev aletleri kullanımı teknolojideki gelişmelerle altın çağını yaşarken eski ve tarihi buzdolaplarının insanlar tarafından aranır hale gelmesi enteresan değil mi? Eski buzdolapları yenilerine göre eski teknolojiye sahip olsalarda çok daha etkileyici tasarıma sahip oldukları gözden kaçmıyor. Hatta mimar ve tasarımcılar konseptlerinde yer vermek için tarihi buzdolaplarını arar hale geldiler.

Başta bosch ve diğer tüm buzdolabı markalarında orijinal yapısını bozmadan buzdolabı yenileme (restorasyon) yapmaktayız.

Unutmadan buzdolabınıza çekiç sallamıyoruz! Parçalar sökülerek buzdolabı kasası özel asit havuzunda eski boyadan arındırma işlemi sonrasında, kumlama ve statik boyama, çalışmayan veya arızalı olan parçaların tamir edilmesi işlemlerine yönelik buzdolabınıza eski değerini geri verecek herşeyi yapabiliyoruz.

Antika buzdolapları restore işlemleri için Başta istanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yorum yaz

Call Now Button