Bosch Servis Kapında
Bosch Servis Destek Telefonu 444 42 09

Şile Bosch Servisi

Şile Bosch servis merkezi ve Bosch beyaz eşya elektrikli ev aletleri tamir servis hizmetleri bilgileri, iletişim bilgilerine ulaşın.

Şile Bosch Servis Telefonu: 4444209
Şile Gezici Servis: 5325910286

Size en yakın lokasyonda İstanbul Anadolu Yakası – Şile ilçesi özel etkili bosch servis adres ve iletişim bilgilerine yukarıdan ulaşabilirsiniz.

7/24 Servis Hizmeti
Servisimiz siz değerli Şile semti sakinlerine haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Bozulan bir cihazınız için bizi hangi gün olursa olsun, saat kaç olursa olsun arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizden veya GSM hattımızdan bize ulaşabilir bu sayede arıza kaydı bırakabilirsiniz veya her hangi bir teknik konuda telefonda destek alabilirsiniz. Bosch markalı bir ürün bozulduğu zaman servis çağırsam acaba ne zaman gelir diye artık düşünmenize gerek yok istediğiniz saatte bizi arayarak hizmet almanız mümkün. Arıza kaydı bıraktıktan hemen sonra servisimiz size doğru yola çıkacaktır.

Şile Bosch Servisler aşağıdaki cihazlara tamir hizmeti sunmaktadır.
  • Bosch Çamaşır Makinesi
  • Bosch Bulaşık Makinesi
  • Bosch Buzdolabı
  • Bosch Fırın
  • Bosch Ocak
  • Bosch Davlumbaz
  • Bosch Aspratör
  • Bosch Kombi
  • Bosch Klima
  • Bosch Elektrikli Süpürge

Gezici Acil Ekip
Gezici acil ekibimiz hafta içi hizmet vermektedir, servis yopunluğu esnasında veya çok acil durumlarda gezici acil ekibimizi arayarak en geç iki saat içinde bosch servisi hizmeti alabilirsiniz. Gezici acil ekiplerimiz Kartalın belli semtlerinde hazır halde beklerler çağrı merkezinden gelen arı kayıtlarına anında cevap verirler. Gezici acil ekibimiz hızlı servis hizmeti için her hangi bir ekstra ücret almaz, arıza fiyat listesine göre çalışır. Gezici acil ekiplerin yaptığı onarımların tümüne 2 yıl garanti verilmektedir.

2 Yıl Garantili Hizmet
Onarım veya tamirin kaliteli ve güvenli olmasının yanı sıra garantili olması da çok önemlidir. Servisimizde yapılan her işleme garanti vermekteyiz. Onarımı yapılan beyaz eşyalara verdiğimiz garanti süresi 2 yıldır. Tamiri yapılan bir cihaz aynı arızadan dolayı tekrar geri dönüş yaparsa servisimiz o arızaya öncelik verir ve ücretsiz olarak cihazı arıza durumuna göre yerinde veya atölyemizde tekrar yapar. Tamiri yapılan bosch markalı cihaz için kartal bosch servisi tarafından size onarım sonrası garanti belgesi verilir. Bu belgede yapılan işin açıklaması, değişen parçalar, parçaların neden değiştiği ve fiyatları yazmaktadır. Garanti belgesinin bir kopyası servisimizde, asılı ise sizde kalır. Garanti belgelerinin kaybolmaması için servisimiz bu belgeleri dijital ortamda ayrıca saklanmaktadır. Siz garanti belgesini bulamasanız da servisimizin gerek yazılı gerek ise dijital arşivinde bir kopyası bulunur bu sayede cihazınızda daha önce yapılan işlemin ne olduğu anlaşılır.

şile bosch gezici servisi

şile bosch gezici servisi

Call Now Button