Bosch Servis Kapında
Bosch Servis Destek Telefonu 444 42 09

Koşu Bandı Tamir Servisi

Koşu bandı tamir servisi istanbul

Koşu bandı tamir servisi istanbul koşu bandı tamir bakım onarım servisi. Koşu bandı, koşu bantları tamircisi telefon numarası ve iletişim bilgileri.

İnsanlar evlerinde yada spor salonlarında kapalı ortamlarda zayıflama hesapları yaparken koşu bantları spor yapmanın olmazsa olmazlarından olmuş durumda. Fakat bazen işler aksi giderek koşu bandınızda mekanik sorunlar meydana gelerek keyfiniz kaçabilir.. İşte tam bu noktada İstanbul’da faaliyet gösteren koşu bandı tamir servisi ekiplerinin imdadınıza yetişeceğine emin olabilirsiniz. Marka farketmeksizin deneyimli elektronik ve mekanik tamirciler eşliğinde koşu bandınız en kısa sürede ilk gün olduğu kadar yenilenmiş şekilde çalışmaya başlayacaktır. Servis tarafından yapılan elektronik ve mekanik bakım sonrasında yüksek performansla kalori tüketmeye devam edebilirsiniz.

Yerinde yapılamayan ciddi tamir işlemleri ve parça değişimleri için koşu bandınızı sadece birkaç günlüğüne alıp tamir ettikten sonra tekrar geri getirmekteyiz.

Yedek parçalar bir yıl garantili olup kredi kartı veya nakit olarak istanbul koşu bandı tamir servisi ödeme kabul etmektedir.

İstanbul’da koşu bandınızı tamir ettirebilmek için telefon numarasına yan menüden ulaşabilirsiniz. Koşu bandı servisi, koşu bandı tamiri için aramadan önce marka ve model numaralarını bir kenara not etmeyi unutmayınız! Koşu bandı montaj, koşu bandı demontaj hizmetimiz bulunmaktadır.

Koşu bandı kullanım uyarıları!

  • Koşu bandınızın bulunduğu oda kapısını küçük çocukların girmesini önlemek ve olası kazalara engel olabilmek için her zaman kapalı tutunuz.
  • Koşu bandı çalışması sonrasında bandın bulunduğu oda veya mekanı havalandırınız.
  • Cihazınızı uzun süre verimli kullanmak için mutlaka periyodik bakımlarına riayet edeniz.
  • Kullanıcı el kitabında yazan yağlama prosedürlerini eksiksiz uygulayınız.
  • Yorum yaz

    Call Now Button