Bosch Servis Kapında
Bosch Servis Destek Telefonu 444 42 09

Üzücü bir servis deneyimi!

uzucu-servis

Musa Koca (23/03/2011 11:05)
Konu : Bosch Maxx 2061 Çamaşır Makinesi

7 yıldır Bosch Maxx 2061 model çamaşır makinesi kullanıyoruz. Geçen hafta makine sıkmaya geçince gürültü yapmaya başladı. Servisini çağırdık. Amortisörler arızalanmış, değişmesi gerekiyormuş. Yalnız Amortisörün bir ucunu kazanın birleşme noktasına saplamayla çakmışlar. Yani vida koymamışlar. Amortisörü takmak için kazanı ikiye ayırmak gerekiyor. Böylelikle işçiği arttıyorlarmış, ben bunu yeni ögrendim. Amortisör fiyatı ucuz olmasına rağmen 200-250 lira masraf çıkardılar. Dürüst satıcı değilsiniz. Bunu buraya yazmamın sebebi belki biri okur da kanmaz. Şurada bir puan verme olsaydı. Sıfır bile vermezdim..

Sayın Musa Koca

Bosch Maxx 2061 model çamaşır makineniz ile ilgili olarak, çamaşır makinesi sıkma işlemine geçtiği an çıkan sesler ve gürültüler tamamı ile amortisör arızası olduğunu göstermektedir. Gerçekten anlattıklarınızda çağırdığınız bosch servisi kazanı tamamen sökmeden vidasız bir şekilde montaj yaparak deyim yerinde ise baştan savma bir iş yapılmış olduğu kesindir. Normal şartlarda kazanın tamamen sökülmesi gereklidir. Özelllikle bosch maxx 2061 model çamaşır makinesinin arızalı amortisör sistemini değiştirmek ve yeni amortisörü montaj etmek diğer çamaşır makinelerine oranla daha çok zaman almaktadır! Yaklaşık 2 yada 3 saat süren bir montaj işçiliği ile arıza mükemmel bir şekilde giderilebilirdi.. Maalesef böyle olaylara şahit olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Düştüğünüz bu durumu anlayabiliyoruz! Bosch servisleri genelde belli kalite politikaları ile cihaz onarımı ve bakım hizmeti veren firma yada şahıs işletmeleridir. Bosch markası ve bosch fabrikası bu tip olaylarda son derece hassas davranmaktadır. Onarımı yapan servisin hatalı olduğu anlaşılıyor. Bu sebeple cihazınızın onarımını yapan servis şirketinin yetkili bir bosch servisi olduğuna emin misiniz?

Neticede ortada yapılan eksik ve kusurlu bir servis hizmeti bulunmaktadır. Eksik olmasının yanında Bosch Maxx 2061 çamaşır makinenizin onarım gideride fazladır.

Bosch kullanıcısı için sitemiz üzerine yapılacak her türlü olumlu veya olumsuz tüm mesajlar yayınlanabilmektedir. Yaşanılan bu durum tamamen bir bosch servisi hatasıdır. Bu sebeple bağlı bulunduğunuz ilçe kaymakamlığına bir dilekçe ile başvurarak hakkınızı arayabilir eksik hizmetin tamamlanmasını isteyebilirsiniz.

Yorum yaz

Call Now Button